درباره ما

گام به گام با پیشرفت بسته بندی ایران…

شرکت نانوپلیمر سپهر یزد در سال 1376 با هدف تامین نیازهای بسته بندی کشور تاسیس گردید. تولید تسمه های بسته بندی پلی پروپیلن با تکیه بر دانش و تکنولوژی بومی، اولین گام نانوپلیمر در صنعت بسته بندی بود. با افزایش تقاضای بازار و در جهت ارتقا کیفیت محصولات به سطح جهانی با به کارگیری خطوط تولید اروپایی و همچنین نیروی فنی متخصص و متعهد تحولی شگرف در این صنعت پدید آورد و نام خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در حافظه بسته بندی ایران ثبت نمود.

دومین دهه فعالیت نانوپلیمر با گسترش زمینه های فعالیت همراه بود. تولید تسمه های پلی ترفتالات (PET) ، ساخت و توزیع انواع ملزومات و ماشین آلات بسته بندی و ارائه خدمات نوین جهت پیشبرد اتوماسیون بسته بندی در صنعت کشور بخشی از خدمات انجام شده در این دهه است.

دریافت سیمرغ زرین همایش مدیران برتر صنعت کشور در مهرماه 1388 توسط مدیریت محترم نانوپلیمر جناب آقای سیدکاظم قوامی و همچنین دریافت نشان کارآفرین نمونه در سال های 90 و 92 را می توان از جمله افتخارات این شرکت برشمرد.

حال در دهه سوم فعالیت، با تکیه بر اعتبار و تجربه دو دهه گذشته سعی بر آن دارد تا با نوآوری و نونگری، صنعت بسته بندی ایران سربلند را بیش از پیش در مسیر تعالی یاری بخشد.